rabbo.pl

Znajdź najlepsze promocje z gazetek

Porównuj ceny w sklepach, sprawdzaj cenę jednostkową i historię promocji.

Aktywne oferty
642
Produkty
4,084
Sklepy
16

Dzisiejsze super okazje

Zobacz wszystkie
MK Cafe Kawa rozpuszczalna Gold 175 g

Biedronka

limit dzienny 4 szt. z kartą lub aplikacją Moja Biedronka

10,99 zł 34,99 zł -69%

62,80 zł / kg

Pozorna promocja

45% poniżej typowej ceny

Uwaga: to pozorna promocja. Cena nie jest realnie niższa od typowej, mimo przekreślonej ceny regularnej.

do 03.10.2026

E.Wedel Ptासie Mleczko 340 g

Biedronka

Różne rodzaje

limit dzienny 4 szt. na kartę Moja Biedronka przy zakupie 2 sztuk z kartą Moja Biedronka

9,39 zł 21,99 zł -57%

27,62 zł / kg

do 03.10.2026

Morliny Kiełbasa śląska duża paczka 1 kg

Biedronka

z kartą Moja Biedronka

1,19 zł 2,69 zł -56%

11,90 zł / kg

Pozorna promocja

20% powyżej typowej ceny

Uwaga: to pozorna promocja. Cena nie jest realnie niższa od typowej, mimo przekreślonej ceny regularnej.

do 03.10.2026

Ultra Kapsułki do prania Floral 36 szt.

Biedronka

karta Moja Biedronka przy zakupie 2 opakowań

10,99 zł 23,89 zł -54%

0,66 zł / szt.

Pozorna promocja

18% powyżej typowej ceny

Uwaga: to pozorna promocja. Cena nie jest realnie niższa od typowej, mimo przekreślonej ceny regularnej.

do 03.10.2026

Jak to działa

  1. 1. Zbieramy gazetki

    Pobieramy promocje z gazetek sklepów i zapisujemy ceny.

  2. 2. Porównujemy oferty

    Łączymy ten sam produkt w różnych sieciach i liczymy cenę jednostkową.

  3. 3. Ty oszczędzasz

    Szukasz, filtrujesz i wybierasz najlepszą cenę w okolicy.

Cennik

Free

0 zł

  • Wyszukiwarka promocji
  • Porównanie cen w sklepach
  • Historia cen (30 dni)

Premium

5 zł/mc

lub 49 zł/rok

  • Wszystko z Free
  • Alerty o promocjach
  • Pełna historia cen
  • Ocena jakości okazji

FAQ

Skąd biorą się ceny?

Ceny pochodzą z gazetek promocyjnych sklepów. Aktualizujemy je po publikacji nowej gazetki.

Co to jest cena jednostkowa?

To cena za litr, kilogram lub sztukę. Ułatwia porównanie różnych opakowań tego samego produktu.

Czy rabbo.pl jest darmowy?

Tak. Podstawowe wyszukiwanie i porównanie cen są darmowe. Premium dodaje alerty i dłuższą historię.

Jak często aktualizujecie oferty?

Gdy sklep publikuje nową gazetkę, przetwarzamy ją i pokazujemy oferty w serwisie.

Czy ceny obowiązują w moim sklepie?

Gazetki bywają ogólnopolskie lub regionalne. Zawsze sprawdź warunki i dostępność w lokalnym sklepie.